Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności - Zespół Szkół Specjalnych w Górznie
Festiwal Piosenki

W środę 5 czerwca 2024 roku zorganizowany został VIII Festiwal Piosenki „Śpiewaj z nami”. Organizatorem festiwalu był Zespół Szkół w Górznie wraz z Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie pod patronatem Starosty Leszczyńskiego. Umiejętności wokalne zaprezentowało 55 wykonawców ze szkół specjalny…

Czytaj więcej
Dzień Ziemi 2024

22 kwietnia - Dzień Ziemi. Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci przyczyniły się do dbania o naszą planetę. Uczestniczyliśmy również w przedstawieniu teatralnym na temat Misji Segregacji.

Czytaj więcej
WIELKANOC.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

Czytaj więcej
Wycieczka historyczna ' Gniezno, Biskupin, Ostrów Lednicki'

W ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” uczniowie klas 4 – 8 szkoły podstawowej w Górznie w dniu 21 września 2023 r. uczestniczyli w jednodniowej wycieczce. Celem wycieczki było wzbogacenie i uatrakcyjnienie zajęć edukacyjnych oraz praktyczne odkrywanie śladów historii. Odwiedzili Muzeum Początków…

Czytaj więcej